Apartamenty w Privilege Fort Beach

Privilege Fort Beach to kompleks, który położony jest w miejscowości Elenite. Oferuje pod wynajem apartamenty o wysokim standardzie. Jeżeli planujesz wczasy w Bułgarii, Privilege Fort Beach będzie bardzo dobrą alternatywą dla droższych i bardziej zatłoczonych kompleksów w Słonecznym Brzegu.


apartament sypialnia privilege     apartament kuchnia privilege

Apartament w kompleksie Privilege Fort Beach w Elenite


W kompleksie do dyspozycji wczasowiczów są apartamenty 2- pokojowe (przeznaczone maksymalnie dla 5 osób) i 3- pokojowe (przeznaczone maksymalnie dla 7 osób). Niektóre z apartamentów zapewniają malowniczy widok na Morze Czarne. Wszystkie posiadają jednak balkony i klimatyzacje. Dużą zaletą apartamentów jest pełne wyposażenie. W każdym apartamencie do dyspozycji turystów znajduje się w pełni przygotowana kuchnia - oprócz sprzętu AGD (lodówka, kuchenka, toster, etc) znajdują się tam sztućce, garnki i szklanki. Dlatego też żaden gość nie musi martwić się o warunki do przygotowywania posiłków. . Apartament 2- pokojowy składa się z sypialni, w której znajduje się łóżko 2- osobowe, oraz salonu, w którym jest również 2- osobowa sofa. Istnieje także możliwość dostawki dla jednej osoby. Apartament 3- pokojowy ma dodatkową sypialnię, w której znajdziemy dwa 1- osobowe łóżka, opcjonalnie można również doposażyć w dostawkę dla jednej osoby.

Privilege Fort Beach - atrakcje

Największą zaletą Privilege Fort Beach jest jego położenie - bliskość piaszczystej plaży oraz mnóstwo atrakcji w okolicach. Kompleks dedykowany jest dla turystów, którzy planują wypocząć w spokojnym miejscu przy wspaniałej pogodzie. W szczególności Privilege Fort Beach nadaja się na rodzinne wakacje z dziećmi. Około kilkuset metrów od kompleksu znajduje się m.in. park wodny z licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Dodatkowo można skorzystać z kortów tenisowych, ogrodu i minigolfa.


Privilege Fort Beach bułgaria noclegi

Wodne atrakcje kompleksu Privilege Fort Beach

Polecamy

Jeżeli szukasz noclegu z klasą i w atrakcyjnej cenie to takie apartamenty Bułgaria zapewni ci od ręki, każdy znajdzie tutaj ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.