Plaża Robinson w Elenite

Plaża to niewątpliwie jedna z największych atrakcji Elenite. Nosi ona nazwę ROBINSON. Jest bardzo piaszczysta i charakteryzuje się niezwykle jasnym, delikatnym piaskiem. Dobrze ukształtowane dno Morza Czarnego, które jest równe i bezpieczne, w połączeniu z wysoką temperaturą wody tworzy bardzo dobre warunki do kąpieli morskich. Niebagatelnym walorem tej plaży jest spokój i swoboda - jest to region znacznie mniej oblegany przez turystów niż Słoneczny Brzeg. Plaża ta nadaje się doskonale na wypoczynek dla całej rodziny.


Na brak atrakcji nie będą także narzekać miłośnicy sportów wodnych. W okolicy znajdują się wypożyczalnie sprzętu do wind-surfingu i nurkowania. Można udać się w rejs łodzią motorową po Morzu Czarnym. Jest także sporo miejsca do gry w siatkówkę plażową.


Wschodnia ekspozycja rejonu Elenite, zapewnia bardzo dobry dostęp promenii słonecznych, przez co jest to miejsce intensywnie oświetlone. Plaża jest bardzo zadbana i przyjazna turystom - plaże w tym regionie otrzymują błękitną flagę, która oznacza miejsca bardzo czyste i przyjazne środowisku. Plaża Robinson w Elenite to także doskonałe miejsce na wieczorne romantyczne spacery. Wpływa na to także niezwykły klimat, który szczególnie daje się zauważyć na plaży. Jest to styk klimatu umiarkowanego i podzwrotnikowego. Bliskość Morza Czarnego zapewna wysoką wilgotność. Charakterystyczny klimat bierze się również z faktu, iż oprócz wiatrów morskich, napływa tutaj również powietrze górskie z pobliskiego masywu.


plaża robinson

Zdjęcie plaży Robinson w Elenite, a w tle kompleks Privilege Fort Beach

Polecamy

W te wakacje Bułgaria zapewni ci rozrywkę na najwyższym poziomie, niezapomniane przeżycia są na wyciągnięcie ręki!


Komfortowy wypoczynek zagwarantują ci wygodne apartamenty w Elenite, dzięki nim będziesz mógł się w pełni cieszyć swoimi wakacjami.