Park wodny w Elenite

Bułgarska miejscowość Elenite oferuje sporo atrakcji turystom, którzy spędzają wczasy w tym rejonie. Jedną z największych rozrywek dla całej rodziny jest park wodny. Aquapark w Elenite nosi nazwę Atlantida i jest obiektem robiącym spore wrażenie na turystach. Na uwagę zasługuje ogromna liczba różnych zjeżdżalni, basenów oraz specjalna sekcja dla najmłodszych dzieci. Jest to typowo rodzinne centrum rozrywki, w którym nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji.


park wodny aquapark elenite

Park wodny Atlantida w Elenite


Park wodny Atlantida czynny jest seoznie w godzinach od 9 do 19. Aquapark należy do hotelu Royal Club i w ramach swojej oferty all inclusive oferuje darmowe korzystanie ze zjeżdżalni i basenów w aquaparku, natomiast za leżak i parasol zapłacimy dodatkowo 5 lewa. Również inne hotele w ramach all inclusive oferuję darmowy wstęp do tego parku wodnego.

Cennik aquaparku

Jedną z opcji korzystania z parku wodnego jest kupno całodziennego karnetu, który oprócz pełnego korzystania ze wszystkich atrakcji wodnych obejmuje także pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, bar). Szczegółowe informacje o cenie takiej opcji można uzyskać telefoniczne, dzwoniąc pod numer +359(0)70 018 411. Orientacyjny koszt takiego pakietu to minimum 50 lewa. To praktycznie jedyna forma, aby poznać aktualne ceny. Park nie posiada niestety własnej strony internetowej, w której dokładnie byłyby opisane ceny wstępu czy poszczególne atrakcje. Niemniej jednak jest to rozrywka, której nie można przegapić!

Polecamy

Chcesz aktywnie spędzić dzień pełen wodnego szaleństwa? Koniecznie odwiedź Park wodny Słoneczny Brzeg, tutaj czeka cię niezapomniana zabawa!